Złoty Wiek
O nasGaleriaKontakt
Powrót na stronę główną

Wzgórza Toskanii

Wycieczki

W cenie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje / hotel *** w miejscowości uzdrowiskowej Montecatini Terme, w samym sercu Toskanii, pokoje 2 os. z łazienkami / przejazd klimatyzowanym autokarem / ubezpieczenie NNW i KL / opieka pilota i przewodnika. Uwaga: Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i usługi lokalnych przewodników dodatkowo płatne. Razem ok. 80 EUR


Terminy wyjazdów

Wzgórza Toskanii / 01.07 - 07.07 (7 dni)
Wzgórza Toskanii / 22.07 - 28.07 (7 dni)
Wzgórza Toskanii Wzgórza Toskanii Wzgórza Toskanii Wzgórza Toskanii
TOSKANIA usytuowana w centralnej części Włoch jest terenem wyżynno-górzystym z różnorodnym krajobrazem. Gdzieniegdzie porastają lasy, w innych miejscach gaje oliwne, jednakże najczęstszym widokiem na wyżynnych zboczach są winnice i pola zbóż. Całości obrazu dopełniają niewielkie gospodarstwa i urokliwe miasteczka zbudowane na wzgórzach. W tym regionie Włoch każdy znajdzie coś dla siebie. Pasjonaci architektury i sztuki zachwyceni będą zabytkami Florencji z górującą nad miastem katedrą, w Sienie w pełni zachowaną antyczną strukturą miasta, czy historyczną krzywą wieżą w Pizie. Z kolei koneserzy dobrego wina i smacznej kuchni z pewnością usatysfakcjonowani będą szerokim wachlarzem doznań smakowych. Kto raz odwiedzi to magiczne miejsce, bez wątpienia będzie wracać tam nie raz.

W programie zwiedzania m.in.: Krzywa Wieża w Pizie. Spacer po Placu Cudów (na wielkim zielonym trawniku zachwycają wspaniałe budowle z białego marmuru), wizyta w katedrze i baptysterium. Wieczorny spacer po renomowanym kurorcie w Montecatini. Zwiedzamy zabytki Sieny, jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich, podziwiamy średniowieczne wieże San Gimignano. Cały dzień spędzamy we Florencji - stolicy Toskanii. Będzie okazja degustować i zobaczyć jak powstają wina w słynnym regionie włoskim Chianti. Zobaczymy również takie miejsca jak: Lucca, Fiesole, Pistoi. A dla spragnionych kąpieli w Adriatyku, przewidziano plażowanie na zachodnim wybrzeżu Włoch.
Wzgórza Toskanii Wzgórza Toskanii Wzgórza Toskanii Wzgórza Toskanii
Miejsce i termin wyjazdu:
Strefa stałego klienta