Złoty Wiek
O nasGaleriaKontakt
Powrót na stronę główną

Warszawa - teatr

Wycieczki

W cenie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje / bilety wstępu do zwiedzanych obiektów / hotel ** w centrum Warszawy, pokoje 2 os. z łazienkami / przejazd klimatyzowanym autokarem / ubezpieczenie NNW / opieka pilota i przewodnika.


Terminy wyjazdów

Warszawa - Teatr / 12.04 - 14.04 (3 dni)
Warszawa - Teatr / 21.06 - 23.06 (3 dni)
Warszawa - Teatr / 19.07 - 21.07 (3 dni)
Warszawa - teatr Warszawa - teatr Warszawa - teatr Warszawa - teatr
Warszawa - stolica naszego kraju. W trakcie wycieczki zwiedzamy m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, które jest hołdem złożonym tym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę w 1944 roku. Odwiedzimy Sejm RP, po którym oprowadzać będzie przewodnik sejmowy. Być może spotkamy kogoś znanego z życia politycznego naszego kraju. W ciągu dnia zwiedzimy wnętrza Zamku Królewskiego, którego strzeże figura Zygmunta III Wazy. Życia królewskiego zaznamy również zwiedzając pałac w Wilanowie, wzniesiony dla Królowej Marysieńki przez Jana III Sobieskiego. Podziwiając zachowany wystrój malarsko-rzeźbiarski elewacji i sal pałacowych, jeszcze raz przeniesiemy się w zamierzchłe czasy.
Z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki zobaczymy panoramę stolicy. Warszawa ciągle się zmienia. Powstają nowe mosty, biura, wieżowce, obiekty sportowe, nowa architektura przestrzenna, tworzy się nowa jakość życia. Zachęcamy wszystkich, by samemu odkryć Warszawę na nowo. A wieczorem, miłośników sztuki aktorskiej zapraszamy na spektakl w jednym z warszawskich teatrów.
Warszawa - teatr Warszawa - teatr Warszawa - teatr Warszawa - teatr
Miejsce i termin wyjazdu:
Strefa stałego klienta